Platforma ecobrokers.pl pozwala swoim użytkownikom na dodawanie nieograniczonej ilości klientów, oraz korzystania z całej dostępnej bazy danych firm, zgromadzonych wewnątrz naszego systemu. Dokładamy najwyższej staranności aby dane firm oraz użytkowników dodanych do naszego systemu były wiarygodne i rzetelne. Dlatego też, jako pionierzy na rynku polskich zintegrowaliśmy nasze oprogramowanie z rejestrem BDO. Aby dodać nowego kontrahenta do ecobrokers.pl, wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcją zamieszczoną poniżej, a wszystkie informacje nt. Twojego klienta zostaną pobrane właśnie z BDO!

1. Punktem startowym, w którym rozpoczyna się praca w naszym systemie jest dokument KPO (Karta Przekazania Odpadu) dlatego też aby dodać nowego kontrahenta przechodzimy tworzenia nowego dokumentu KPO. Szczegółowy opis dodawania nowej Karty Przekazania Odpadu dostępny jest w artykule pomocy: Jak utworzyć nowy dokument KPO (Kartę przekazania odpadu)

2. Aby dodać nowego kontrahenta w polu wybory firmy musimy podać numer NIP, nowo dodawanej firmy. Wystarczy, że wpiszesz numer NIP, a jeżeli w systemie ecobrokers.pl nie znajduje się już firma o takim numerze NIP, otrzymasz możliwość pobrania jej danych z REJESTRU BDO. 

3. Zaraz po kliknięciu w opcję Dodaj kontrahenta na ekranie pojawi się okno dodawania nowego kontrahenta, które będzie wyglądać tak jak na screenie pokazanym po prawej stronie tego wpisu.

Ecobrokers - Dodawanie firmy do systemu

4. Pole w którym należy podać numer NIP, zostanie automatycznie uzupełnione o wartość podaną w poprzednim kroku, a jedyne co musisz zrobić więcej to przepisać kod z obrazka znajdującego się po prawej stronie formularza do pola znajdującego się poniżej numeru NIP Twojego kontrahenta, oraz zaznaczyć pole z informacją, że dodajesz do systemu swojego kontrahenta.

Ecobrokers - Weryfikacja Capchy

5. Po poprawnym wykonaniu powyższego kroku, dane Twojego kontrahenta, zostaną automatycznie pobrane z rejestru BDO wraz z informacjami o posiadanych przez firmę pozwoleniach!

Ecobrokers - Weryfikacja danych

6. To wszystko! Po zatwierdzeniu przez Ciebie poprawności danych i zapisaniu zmian, Twój nowo dodany kontrahent pojawi się automatycznie w nowo tworzonym dokumencie KPO. Prawda, że proste?